افتخار ایرانی | سینا تمدن | مدیر ارشد اپل

بیوگرافی سینا تمدن

افتخار ایرانی | سینا تمدن | سینا تمدن(متولد ۱۳۳۵، تبریز)  نایب‌رئیس ارشد برنامه‌های شرکت اپل است. او پس از اتمام تحصیلات مقدماتی در ایران، برای ادامه تحصیل به دانشگاه پردو، آمریکا رفت و پس از آن جهت دریافت مدرک دکترای علوم کامپیوتری، رهسپار دانشگاه اورسای فرانسه شد.


با دیگر نابغه های موفق ایرانی در قسمت مجله کسب و کار آشنا شوید.


او  در سپتامبر ۱۹۹۷ به اپل پیوست. او همچنین در مقام معاون ارشد شرکت اپل، و مدیریت روابط عمومی شرکت نیوتون، مأمور اطلاع‌رسانی مستقیم و دقیق به استیو جابز، نایب‌رئیس خدمات جهانی و مسئول برنامه‌ها و نرم‌افزارهای Apple خدمت کرده است.

فعالیت های سینا تمدن

تمدن قبل از پیوستن به شرکت، معاونت شرکت نکست را از سپتامبر ۱۹۹۶ تا مارس ۱۹۹۷ برعهده‌داشت. از آگوست ۱۹۹۴ تا آگوست ۱۹۹۶ وی به‌عنوان نایب‌رئیس، ارئه خدمات حرفه ای با شرکتNeXT را در دست داشت. قبل از آگوست ۱۹۹۴ تمدن برای شرکت نرم‌افزاری Alliance w Todd Rulon-Miller کار می‌کرد و قبل از آن هم مدیر فروش نکست در شعبۀ شیکاگو بود. پیش از NeXT هم برایSun Microsystems فعالیت می‌کرد.


مجموعۀ تداپ Tedup

ما در Ted‌up تمرکزمان را بر حوزۀ کسب و کار گذاشتیم و بنا داریم از ایرانیان کارآفرین و خلاقی که توانستند کسب و کاری را بنیان گذاری کنند که نقش مؤثری در پیشبرد چرخ اقتصاد کشور و حتی دنیا داشته اند دعوت نماییم تا طی یک سخنرانی در تداپ ضمن گسترش ایده های تجاری شان کمک کنند دیگران راه و رسم کسب و کار را بیاموزند و از الگوهای مناسب بهره ببرند. ناگفته نماند ما در کنار این مهم، در Ted‌up مشورت خانه بزرگ کسب و کار را راه اندازی نمودیم که با هم اندیشی و همراهی کارآفرینان و اقتصاددانان به نام این مرز بوم و بسترسازی مناسب در تد ایران سعی خواهیم کرد تداپ را به مرکزی برای شوراهای کسب و کاری تبدیل نماییم.

چه نشست هایی در Ted‌up برگزار می شوند؟

همچنین در تداپ نشست های کسب و کاری و استارتاپی خواهیم داشت و در واقع می توانیم این نوید را بدهیم که در آیندۀ نه چندان دور، تد ایران به مرکزی مهم در اقتصاد ایران بدل شود. از دیگر برنامه های تد در تهران در آینده، دورهمی های کتاب در حوزه های کسب و کار خواهد بود و همچنین نمایشگاه بزرگ کتاب تدایران نیز در این مجموعه راه اندازی شده است که سعی خواهیم نمود از این طریق بهترین کتاب های کسب و کار دنیا را در تد ایران به علاقمندان کتاب ارائه دهیم.


 

(بازدید ۹۳ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

شما ممکن است علاقه مند باشید به