اول کوکاکولا دوم پپسی رنکینگ ۲۰۱۸

تبلیغات شرکت پیسی

اول کوکاکولا دوم پپسی رنکینگ ۲۰۱۸ | پپسی که اسپانسر برنامه سوپربول است تبلیغاتش را در این برنامه تلویزیونی آمریکایی برای هفتمین سال متوالی در سال ۲۰۱۹ اجرا کرد و هر ساله صدها میلیون مخاطب را به خود جذب می‌کند.

شعار تبلیغاتی ۲۰۱۹ پپسی

پپسی یک شعار تبلیغاتی جدید برای نام تجاری معروف خود در سال ۲۰۱۹ به راه انداخت و شعار “به عشق آن” جایگزین “در لحظه زندگی کن” در ۱۰۰ کشور خارج از ایالات متحده شد.

محصولات پیسی

پپسی دارای سه محصول  پپسی، پپسی رژیمی و پپسی مکس است که فروش سالانۀ هر کدام بیش از ۱ میلیارد دلار در فروش خرده‌فروشی و به‌طور عمده بیش از ۱۰ میلیارد دلار است.
در سال ۲۰۱۴ نوشابه رژیمی پپسی به عنوان دومین نوشیدنی محبوب آمریکایی‌ها به جایگاه خود بازگشت.

بنیان گذار شرکت پپسی‌کولا

شرکت پپسی‌کولا در سال ۱۸۹۸، توسط داروسازی به‌نام کیلب دیویس برادهم  اهل نیوبرن در کارولینای شمالی تأسیس شد.

رنکینگ پپسی‌ در سال ۲۰۱۸

اول کوکاکولا دوم پپسی رنکینگ ۲۰۱۸ | در جدیدترین رنکینگ جهانی پپسی در جایگاه ۲۹ قرار گرفت. این در حالی است که کوکاکولا با فاصلۀ زیادی رتبۀ ششم جدول را از آن خود کرده است.

 


تداپ آمادگی خود را جهت نشست های استارتاپی در کافه کسب و کار تداپ اعلام می‌دارد. اگر تمایل به برگزاری چنین نشست هایی دارید، از طریق فرم تماس با ما، اعلام آمادگی نمایید.


 

یک روز، یک نکته: در صفحۀ پپسی

هیتلر دستور ساخت فولکس واگن را داد

لقب امپراتوری صنعت خودرو، نامی برازندۀ برند صنعتی فولکس واگن است و توانسته افتخارات زیادی را کسب کند. همه فولکس واگن را یک برند آلمانی می‌شناسند. آدولف هیتلر، کسی که ۱۴ سال حاکم مطلق جهان بود، دستور ساخت این شرکت را داد.

هیتلر رهبر قدرتمند آلمان، از مهندسی با نام فردیناند پورشه، خواست تا خودرویی تولید کند، که همۀ مردم قادر به خرید و استفاده از آن باشند. با این دستور بود که فولکس واگن پایه‌گذاری شد.

معنی این برند آلمانی «خودرویی برای همۀ مردم» است. در ابتدای اولین سال تأسیس موفقیت‌های فراوانی کسب کرد؛ اما بعد از شکست جنگ جهانی آلمان به فرازونشیب‌هایی گرفتار شد. هم‌اکنون فولکس واگن هم‌ردیف بزرگ‌ترین خودروسازان جهان است و بسیاری از بازارهای جهانی را تسخیر کرده است.

(بازدید ۲۷ بار, بازدیدهای امروز ۱ )