ایسوس نماد بلندپروازی و قدرت Asus

داستان شرکت ایسوس Asus

ایسوس نماد بلندپروازی و قدرت | شرکت Asustek که عموماً با نام Asus خوانده می شود، شرکتی تایوانی در حوزه فناوری اطلاعات است که در ابتدا تنها یک شرکت کوچک تولیدکننده مادربورد بود.

نام Asus از اسب بالدار Pegasus، موجودی افسانه ای در اساطیر یونان گرفته شده که نماد بلندپروازی و قدرت است.

هم اکنون Asus دارای ۱۷.۰۰۰ کارمند است و تولیدات زیادی از جمله نوت بوک، کامپیوتر شخصی، LCD، تبلت، سرور، گوشی های هوشمند، لوازم جانبی کامپیوتر و دستگاه های اینترنت پهن باند می باشد.

معنای Asus در زیان چینی “مقام” است. این شرکت در سال ۱۹۸۹ توسط مهندسانی که پیش از آن در شرکت Acer کار می کردند، به نام های تی. اچ تانگ، تد هاسو و ام. تی لیائو تأسیس شد و هم اکنون در ۳۲ کشور فعالیت داشته و بیش از ۴۰۰ شرکت خدماتی در سراسر دنیا دارد و برای سایر شرکت های قطعات کامپیوتری مانند IBM نیز قطعه تولید می کند.


مهم ترین دلایل موفقیت استارتاپ ها را در تداپ دنبال کنید…


 

راز موفقیت شرکت ایسوس

خلاقیت رمزاصلی موفقیت شرکت ایسوس است. این شرکت هر ساله محصولات نوآورانه و جدیدی را در نمایشگاه‌های دنیا معرفی می‌کند. به‌عنوان مثال اولترابوک‌های مدل تایچی (TAICHI) که ۲ صفحه نمایشگر داشتند در زمان معرفی سر و صدای زیادی به پا کرده بودند.  

این شرکت تا به حال برنده بیش از ۴ هزار جایزه برای ابتکار و خلاقیت های خود شده است و درآمد آن بیش از ۱۳.۳ میلیارد دلار گزارش شده است.


با نابغه های موفق ایرانی در مجله کسب و کار تداپ آشنا شوید.


برخی مواقع به جای ایسوس از واژه ی آسوس برای نام بردن این شرکت استفاده می کنند . شعاری که ایسوس به آن پایبند است ؛ کیفیت و نوآوری می باشد و از بزرگترین افتخارات این شرکت دریافت ۴۵۰۰ جایزه و نشان افتخار در سال ۲۰۱۴ است .

تولیدات این شرکت شامل پیشرفته ترین امکانات و مطابق با نیاز روز می باشد . هم اکنون ایسوس یکی از موفق ترین شرکت های کامپیوتری کشور تایوان بوده  و برند ایسوس دهمین برند تجاری برتر آسیا در حوزه تکنولوژی و فناوری می باشد.

میزان متوسط فروش این شرکت ۵۲ میلیون دستگاه در سال است . شرکت ایسوس چهار کارخانه در کشور تایوان و سه کارخانه در کشورهای چین، مکزیک و جمهوری چک دارا می باشد.

 

(بازدید ۳۰ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

شما ممکن است علاقه مند باشید به