اینتل در لیست برترین برندهای جهان

شرکت اینتل

اینتل در لیست برترین برندهای جهان | شرکت اینتل در زمینۀ طراحی، ساخت و فروش محصولات و تکنولوژی‌های کامپیوتری و ارائه کامپیوتر، شبکه، و سیستم‌عامل‌های ارتباطی فعال است.

معرفی بخش های شرکت اینتل

شرکت اینتل از طریق بخش‌های زیر مشغول به فعالیت می‌باشد:
Client Computing Group (گروه محاسبات مشتری)، Data Center Group (گروه داده‌های مرکزی)، Group  Internet of Things (گروه اینترنت اجسام)،  Non-Volatile Memory Solutions Group (گروه راه‌حل‌های حافظۀ غیر‌فرار)، (گروه امنیتی اینتل)، Solutions  Programmable (راه‌حل‌های قابل‌برنامه‌ریزی) و سایر بخش‌ها.
بخش Client Computing Group شامل سیستم‌عامل‌هایی است که برای نوت‌بوک‌ها طراحی شده‌اند، رایانه‌های ۲در۱ ، دسک‌تاپ، تبلت، تلفن، محصولات ارتباطی بی سیم و سیم‌دار، و اجزای ارتباطات همراه.
بخش Data Center Group شامل سیستم‌عامل‌های بهینه‌سازی شده با حجم کار و محصولات مرتبط و طراحی شده برای شرکت‌ها، کلود و بازار زیرساختی ارتباطات می باشد.
بخش Group Internet of Things اینتل شامل سیستم‌عامل‌هایی مانند خرده‌فروشی، حمل‌ونقل، صنعتی، ویدئو، ساختمان‌ها و شهرهای هوشمند همراه با طیف وسیعی از سایر بخش‌های بازار است.
بخش Non-Volatile Memory Solutions Group شامل محصولات فلش مموری NAND است که عمدتاً در درایوهای نیمه‌رسانا استفاده می شود.
بخش Security Group Intel متشکل از نرم‌افزار‌های امنیتی  طراحی شده برای ارائه راه‌حل‌های خلاقانه‌ای است که امنیت کامپیوترها، دستگاه‌های تلفن‌همراه و شبکه‌ها تأمین می‌کند.
بخش Solutions  Programmable اینتل شامل نیمه‌رساناهای قابل برنامه‌ریزی و محصولات مرتبط برای طیف وسیعی از بازارها، از جمله ارتباطات، مرکز داده، صنعتی، نظامی و خودرو است.
سایر بخش‌های شرکت اینتل شامل نتایج حاصل از دیگر بخش‌های غیرقابل‌گزارش و هزینه‌های مربوط به شرکت می باشد.
اینتل توسط رابرت نویس و گوردون ارل مور در ۱۸جولای ۱۹۶۸ تأسیس شد. ساختمان مرکزی این شرکت در شهر سانتا کلارا، کالیفرنیا می‌باشد.

رنگینگ اینتل در سال ۲۰۱۸

اینتل در لیست برترین برندهای جهان در سال ۲۰۱۸ در رتبۀ سیزدهم جهان قرار گرفت.

 


گسترش تیم تداپ TedUp

امیدواریم جوانه هایی از تداپ جوانه بزنند که روزی بتوانند نقشی ماندگار در آیندۀ کشور داشته باشند. ما در TedUp دست دوستی به سمت همۀ بلنداندیشانی دراز می کنیم که می توانند گامی در جهت ارتقای اقتصاد کشور بردارند…

(بازدید ۳۰ بار, بازدیدهای امروز ۱ )