شرکت ای‌ تی اند تی AT&T | برندها

بزرگترین شرکت مخابراتی دنیا  ای تی اند تی AT&T

شرکت ای‌ تی اند تی AT&T یک شرکت هولدینگ است که بزرگترین شرکت مخابراتی دنیا (تلفن ثابت) است و در حوزۀ ارائه خدمات ارتباطات تلفنی و خدمات سرگرمی‌های دیجیتالی مشغول فعالیت است.

معرفی بخش های مختلف ای تی اند تی AT&T

سرویس‌هنده اینترنت پهن‌باند، ارائه خدمات تجاری، گروه سرگرمی، تحرک و موبیلیتی مصرفی و بخش بین‌المللی.
بخش خدمات کسب‌ و کار ای تی اند تی شامل خدمات مربوط به شبکه‌های سیمی و بی سیم برای مشتریانی است که از طریق طرح‌های حمایت شده توسط کارفرمایان این سرویس‌ها را خریداری می کنند.
بخش گروه سرگرمی ای تی اند تی، ویدئو، اینترنت و خدمات ارتباطات صوتی را از طریق فناوری ماهواره‌ای و شبکه‌های سیمی ارائه می دهد.
بخش تحرک مصرفی شامل صدا، داده‌ها و فعالیت‌های نظارت بر خانه است.
بخش بین‌المللی سرگرمی‌های ویدئویی و خدمات بی‌سیم را در آمریکای لاتین و مکزیک فراهم می کند.
این کمپانی در سال ۱۹۸۳ در شهر دالاس تگزاس تأسیس شد.

کتاب های حوزۀ کسب و کار

بهترین کتابی که در سال های اخیر در حوزۀ کسب و کار به چاپ رسیده است کتاب سقلمه نوشتۀ ریچارد تیلر است که توسط انتشارات هورمزد ترجمه و به چاپ رسیده است. همچنین می‌توانید از کتابفروشی تداپ این کتاب و بهترین کتاب های حوزۀ کسب و کار را تهیه نمایید.

سخنرانی های تد در تداپ

ما در تداپ، سعی کردیم جهت دسترسی آسان مخاطبمان به محتوای سخنرانی های تد، مجموعه ای از بهترین و پربیننده ترین سخنرانی های تد را در تداپ بارگذاری نماییم که از قسمت منوی سایت، سخنرانی های تد قابل دسترسی است.

TedUp، جایی است برای حمایت از کسب و کار ایران و اندیشه های ایرانی که قابلیت گسترش دارند. ما در TedUpتمرکزمان را بر حوزۀ کسب و کار گذاشتیم و بنا داریم از ایرانیان کارآفرین و خلاقی که توانستند کسب و کاری را بنیان گذاری کنند که نقش مؤثری در پیشبرد چرخ اقتصاد کشور و حتی دنیا داشته اند دعوت نماییم تا طی یک سخنرانی در تداپ ضمن گسترش ایده های تجاری شان کمک کنند دیگران راه و رسم کسب و کار را بیاموزند و از الگوهای مناسب بهره ببرند. 

(بازدید ۷۳ بار, بازدیدهای امروز ۱ )