بادویزر Budweiser برند اول آبجوی جهان

بادویزر Budweiser | بزرگ ترین برند در تولید آبجو

بادویزر Budweiser برند اول آبجوی جهان | شرکت بادویزرBudweiser (از جمله Bud Light) بزرگترین برند Anheuser-Busch InBev در تولید آبجو و مشروبات الکلی است. این غول جهانی آبجو در سال ۲۰۰۸ هنگامی که شرکت InBev مستقر در بلژیک، شرکت Anheuser-Busch را خریداری کرد، تأسیس شد.
حجم فروش Bud در ایالات متحده برای سی‌ امین سال متوالی کاهش یافته است، اما این برند تحت نظر سازمان بین‌ا‌‌لمللی InBev پیش رفته‌ است.

بازار فروش بادویزر Budweiser در سال ۲۰۱۸

فروش این نام تجاری جهانی در سال ۲۰۱۸، ۵.۳٪ افزایش یافت و ۱۰٪  آن در خارج از ایالات متحده و به رهبری چین، برزیل و U.K انجام شد. میزان فروش در برزیل بیش از ۲۵٪ افزایش یافت.

تبلیغات بادویزر Budweiser در جام جهانی ۲۰۱۸

بادویزر بیشترین تبلیغ برندش را در جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه و در رسانه‌های دیجیتال و اجتماعی ارائه‌داد و ۵ میلیارد رسانه را تحت‌تأثیر خود قرار‌داد. Anheuser-Busch برنامه خلاقانۀ بازاریابی در سال ۲۰۱۸ را معرفی کرد که در آن همۀ توافقنامه‌های جدید حمایتی در مورد ورزش و موسیقی از جمله قیمت گذاری مبتنی بر انگیزه را در بر می‌گیرد.


نشست های استارتاپی در کافه کسب و کار تداپ

اگر صاحب یک کسب و کار نوپا هستید و یا می خواهید استارتاپی را خلق کنید، در نشست های استارتاپی کافه کسب و کار تداپ، منتظر شما خواهیم ماند…


نکتۀ روز : 

اپرا وینفری با نفوذترین زن جهان

مادرش یک خدمتکار هجده‌ساله و پدر بیست‌ساله‌اش در خدمت ارتش بود. تا شش‌سالگی با مادربزرگش در یک روستای کوچک زندگی می‌کرد. اپرا وینفری در ابتدا یک مجری تلویزیونی بود و مدتی بعد به محبوب‌ترین مجری جهان تبدیل شد و چند سال بعد یک شبکۀ تلویزیونی با نام خودش راه‌اندازی کرد. زمانی تنها میلیاردر سیاه‌پوست دنیا در قرن بیستم بود. این مجری محبوب تلویزیونی، بسیار نوع‌دوست بود و در فعالیت‌های انسان‌دوستانۀ بسیاری شرکت می‌کرد و بزرگ‌ترین نیکوکار سیاه‌پوست جهان نام گرفت. او را بانفوذترین زن جهان معرفی کرده‌اند تا حدی که نظراتش می‌تواند در انتخابات ریاست جمهوری یا فروش بالای یک کتاب تأثیرگذار باشد. برنامۀ تلویزیونی‌اش پرطرفدارترین برنامۀ جهان است. اجرای برنامۀ تلویزیونی اپرا از مهم‌ترین فعالیت‌های اوست.

(بازدید ۳۸۸ بار, بازدیدهای امروز ۱ )