تداپ ، توسعه کسب و کار ایرانی Tedup

تداپ، توسعه کسب و کار ایرانی TedUP

تداپ یا توسعه کسب و کار ایرانی (TedUP)، خانۀ همۀ مردمانی ست که کمر همت بستند تا ایران را آباد کنند. ما گروهی از جوانان پرانرژی و جسور در تیم تداپ گرد هم آمدیم تا دست در دست هم و در دست همۀ آنانی که می توانند نقشی در آبادی اقتصاد این مملکت داشته باشند، بکوشیم تا ناب ترین اندیشه های ایرانی را در زمینۀ کسب و کار، به مردمان ایران و همۀ دنیا معرفی نماییم.
Tedup، جایی است برای حمایت از کسب و کار ایران و اندیشه های ایرانی که قابلیت گسترش دارند.

 

تمرکز Tedup در چه حوزه ای است؟

ما در TedUP تمرکزمان را بر حوزۀ کسب و کار گذاشتیم و بنا داریم از ایرانیان کارآفرین و خلاقی که توانستند کسب و کاری را بنیان گذاری کنند که نقش مؤثری در پیشبرد چرخ اقتصاد کشور و حتی دنیا داشته اند دعوت نماییم تا طی یک سخنرانی در تداپ ضمن گسترش ایده های تجاری شان کمک کنند دیگران راه و رسم کسب و کار را بیاموزند و از الگوهای مناسب بهره ببرند. ناگفته نماند ما در کنار این مهم، در TedUP مشورت خانه بزرگ کسب و کار را راه اندازی نمودیم که با هم اندیشی و همراهی کارآفرینان و اقتصاددانان به نام این مرز بوم و بسترسازی مناسب در تداپ سعی خواهیم کرد TedUP را به مرکزی برای شوراهای کسب و کاری تبدیل نماییم.

 

چه نشست هایی در تداپ برگزار می شوند؟

همچنین در Tedup نشست های کسب و کاری و استارتاپی خواهیم داشت و در واقع می توانیم این نوید را بدهیم که در آیندۀ نه چندان دور، تداپ به مرکزی مهم در اقتصاد ایران بدل شود. از دیگر برنامه های تد در تهران در آینده، دورهمی های کتاب در حوزه های کسب و کار خواهد بود و همچنین نمایشگاه بزرگ کتاب تداپ نیز در این مجموعه راه اندازی شده است که سعی خواهیم نمود از این طریق بهترین کتاب های کسب و کار دنیا را در تداپ به علاقمندان کتاب ارائه دهیم.

 

گسترش تیم TedUP

امیدواریم جوانه هایی از تداپ جوانه بزنند که روزی بتوانند نقشی ماندگار در آیندۀ کشور داشته باشند. ما در TedUP دست دوستی به سمت همۀ بلنداندیشانی دراز می کنیم که می توانند گامی در جهت ارتقای اقتصاد کشور بردارند…TedUP را به خاطر داشته باشید و خوشحال خواهیم شد در آینده همۀ شما را در Tedup ببینیم و شاهد شکوفایی اقتصاد ایران عزیزمان باشیم.

وب سایت تداپ (TedUP)

www.TedTehran.com

تداپ در شبکه های اجتماعی

@ted.tehran

@tedtehran

@tehranted

کلمات کلیدی:

(بازدید ۲۱۲ بار, بازدیدهای امروز ۱ )