سامسونگ رده هفتم برترین برندهای جهان

معرفی شرکت سامسونگ

سامسونگ رده هفتم برترین برندهای جهان | سامسونگ الکترونیکس LTD، در تولید و فروش ابزار الکترونیکی و لوازم جانبی کامپیوتر مشغول به فعالیت است. این شرکت فعالیت خود را از طریق بخش‌های تجاری زیر انجام‌می‌دهد:
سامسونگ الکترونیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات تلفن‌همراه و… 
که تلویزیون، مانیتور، چاپگر، تهویه مطبوع، یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، تجهیزات پزشکی را فراهم می کند. همچنین، در بخش تجارت فناوری اطلاعات و ارتباطات تلفن‌همراه سیستم های ارتباطی، رایانه ها و دوربین های دیجیتال را ارائه می دهد. 

تاریخچه شرکت سامسونگ

شرکت معروف سامسونگ خواربارفروشی کوچکی بود که در سال ۱۹۳۸ در کشور کره تأسیس شد. ماهی، میوه و سبزی مهم‌ترین محصولاتی بودند که به چین صادر می‌کرد. لی بیونگ چول، تاجر توانمندی بود که با توسعۀ تجارتش علاوه بر آرد و برنج، با چهار کارمند به تولید پارچه مشغول شد و سودهای سرشاری کسب کرد. طی حمایت رئیس‌جمهور کشورش از شرکت‌های مادر، از کمک طرح سیاستی برخوردار شد و از آن پس سامسونگ سیر جدیدی را سپری کرد.

رئیس‌جمهور کره، پارک چونگ هی، واردات تمامی کالاهای الکترونیکی را ممنوع کرد. تا لحظۀ ترور این رئیس‌جمهور این طرح ادامه داشت و شرکت‌های خارجی اجازۀ نداشتند محصولات خود را در کره بفروشند. همین فرصت ۱۸ساله موجب رشد سامسونگ شد، تا جایی که توانست بازارهای جهانی را فتح کند و همۀ مردم جهان از محصولاتش استفاده کننداین شرکت در ۱۳ ژانویه ۱۹۶۹ تأسیس شد و مقر اصلی آن در شهر سوون کرۀ جنوبی است.

جایگاه سامسونگ در رنکینگ سال ۲۰۱۸  

در رنکینگ برترین برندهای جهان در سال ۲۰۱۸، پس از شرکت های اپل، گوگل، مایکروسافت، آمازون، فیس بوک و کوکاکولا سامسونگ رده هفتم برترین برندهای جهان را به خود اختصاص داده است.

تداپ| میزبانی کسب و کار

در تداپ، نشست های مدیریتی و دورهمی های کتاب  و همچنین نشست های استارتاپی در طول هفته برگزار خواهد شد که در این نشست ها در راستای کمک و مشاوره های کسب و کار، سعی خواهیم کرد از نقطه نظرات فعالان کسب و کار کشور بهره ای برده باشیم.

(بازدید ۳۲ بار, بازدیدهای امروز ۱ )