سواروفسکی الماس مقرون به صرفه Swarovski

داستان سواروفسکی Swarovski

سواروفسکی الماس مقرون به صرفه | دنیل سواروفسکی در سال ۱۸۶۲ در بوهمیا در خانواده ای متولد شد که دارای یک شرکت برش کریستال بودند.

او در سال ۱۸۸۶ شرکت خود را با ۷۰ کارمند و کارگر تأسیس کرد و جواهرات ملکه ویکتوریا را تأمین می کرد.  در سال ۱۸۹۱ اختراع خود را با نام ماشین برش کریستال ثبت کرد.


مجله کسب و کار تداپ را ببینید، مطالب و مقالات جذاب کسب و کاری را بخوانید، در ویدیو کسب و کار بهترین ویدیوهای آموزشی را ببینید، از پیتر تیل در مورد استارتاپ ها بخوانید و…


در سال ۱۸۹۵ از بوهمیا به واتنس در اتریش نقل مکان کرده و شروع به تولید کریستال مصنوعی نمود. در سال ۱۹۱۱ نخسین کارخانه جواهرات شیشه ای با کیفیت بالا توسط دانیل سواروفسکی و خانواده اش تأسیس شد و در سال ۱۹۲۰ تقاضا برای این شیشه های زیبا به حداکثر مقدار خود در آن زمان رسید.

موی کوتاه خانم ها در آن سال ها به سواروفسکی کمک کرد که به فکر طراحی هدبندهایی برای خانم ها با تزئین کریستال های خود بیافتد و از آن به بعد کریستال های او در لباس ها هم استفاده شد.

همه چیز در مورد سواروفسکی

«مردم دوست دارند الماس داشته باشند، اما الماس به قدری گران است که ممکن است بسیاری از مردم در تمام زندگی خود، فرصت داشتن الماس واقعی را به دست نیاورند». این جمله‌ای است که بیش از صد سال پیش دنیل سواروفسکی به فرزندان خود می‌گفت.


پنجاه برند برتر سال دو هزار و هیجده را در سایت تداپ دنبال کنید…


پس از جنگ جهانی دوم، کارخانه او با نام سواروفسکی اپتیک تأسیس شد که به کار تولید عدسی برای دوربین های دوچشمی و تلسکوپ مشغول بود. عقیده او بر این بود که همه مردم می توانند الماس داشته باشند، البته از نوع مصنوعی. هم اکنون کریستال های سواروفسکی از جمله گران ترین کریستال های دنیا است.

محصولات سواروفسکی جوایز بسیاری را از کشورهای مختلف دریافت کرد که این خود نشان دهنده استقبال جهانی و محبوبیت سواروفسکی در میان مشتریان بوده است. 

در حال حاضر، این شرکت با داشتن بیش از ۲۵ هزار کارمند، سفارشات بزرگی از هنرمندان برای برش الماس می‌گیرد و سالانه درآمدی بالغ بر ۲ میلیارد دلار دارد.

(بازدید ۳۱ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

شما ممکن است علاقه مند باشید به