شرکت ارتباطات ورایزن مادر اینترنت جهانی

شرکت ارتباطات ورایزن

شرکت ارتباطات ورایزن یک شرکت هولدینگ است که در زمینۀ ارائه خدمات پهنای باند اینترنت و ارتباطات مشغول به فعالیت است و قسمت زیادی از پهنای باند اینترنت جهان را تأمین می کند.

ارتباطات بی سیم Wireless شرکت ورایزن

بخش بی‌سیم(Wireless) ، محصولات و خدمات ارتباطی بی‌سیم را در اختیار مصرف کنندگان، کسب‌وکارها و مشتریان دولتی قرار می‌دهد. این بخش ویدئو و داده‌های مربوط به پهنای باند؛ راه‌حل‌های شبکه‌بندی شرکتی؛ خدمات مرکز داده و ابر؛ خدمات امنیتی و مدیریت شبکه؛ و خدمات محلی و راه‌دور را ارائه می‌دهد.

شرکت وریزون در ۳۰ ژوئن ۲۰۰۰ و در شهر نیویورک تأسیس شد.

 


مجموعه ی تداپ TedUP

ما در TedUp تمرکزمان را بر حوزۀ کسب و کار گذاشتیم و بنا داریم از ایرانیان کارآفرین و خلاقی که توانستند کسب و کاری را بنیان گذاری کنند که نقش مؤثری در پیشبرد چرخ اقتصاد کشور و حتی دنیا داشته اند دعوت نماییم تا طی یک سخنرانی در تد تهران ضمن گسترش ایده های تجاری شان کمک کنند دیگران راه و رسم کسب و کار را بیاموزند و از الگوهای مناسب بهره ببرند. ناگفته نماند ما در کنار این مهم، در TedUp مشورت خانه بزرگ کسب و کار را راه اندازی نمودیم که با هم اندیشی و همراهی کارآفرینان و اقتصاددانان به نام این مرز بوم و بسترسازی مناسب در تد ایران سعی خواهیم کرد TedUp را به مرکزی برای شوراهای کسب و کاری تبدیل نماییم.

برنامه های که در  TedUp برگزار می شود

همچنین در Tedup نشست های کسب و کاری و استارتاپی خواهیم داشت و در واقع می توانیم این نوید را بدهیم که در آیندۀ نه چندان دور، تداپ به مرکزی مهم در اقتصاد ایران بدل شود. از دیگر برنامه های تد در تهران در آینده، دورهمی های کتاب در حوزه های کسب و کار خواهد بود و همچنین نمایشگاه بزرگ کتاب تداپ نیز در این مجموعه راه اندازی شده است که سعی خواهیم نمود از این طریق بهترین کتاب های کسب و کار دنیا را در تداپ به علاقمندان کتاب ارائه دهیم.

(بازدید ۲۳ بار, بازدیدهای امروز ۱ )