شرکت اس آ پ SAP در سال ۲۰۱۸

شرکت اس آ پ SAP

شرکت اس آ پ SAP به ارائه خدمات نرم‌افزارهای سازمانی و نرم افزارهای جهانی مشهور است و فعالیت خود را از طریق بخش‌های پیش‌فرض (On-Premise) و Cloud انجام می دهد.
بخش On-Premise شامل محصولات و خدمات است.

بخش های فعالیت شرکت SAP

بخش محصولات پیش‌فرض در بازاریابی و صدور مجوز محصولات نرم‌افزاری تلفن‌ همراه و همچنین ارائه خدمات پشتیبانی برای محصولات نرم‌افزاری مشغول به کار است.
بخش خدمات پیش‌فرض خدمات اجرایی و آموزشی را برای استفاده از محصولات نرم‌افزاری ممکن‌ می‌سازد.
بخش Cloud شامل برنامه‌های ابر و بخش‌های Ariba است.
برنامه‌های ابر شرکت اس آ پ SAP شامل بازاریابی و فروش اشتراک‌ها در ارائه نرم‌افزارهای ابر توسعه‌یافته توسط SAP و SuccessFactors می شود.

 Ariba راهکارهایی برای کسب و کار

Ariba هم بازاریابی و عرضه نرم‌افزارهای ابر توسعه‌یافته توسط Ariba را در‌بر‌می‌گیرد. این بخش ارائه‌دهندۀ راهکارهایی برای حوزه‌های مختلف کسب‌وکار، از جمله مدیریت دارایی؛ استراتژی شرکت و پایداری؛ مالی؛ منابع انسانی؛ فناوری اطلاعات؛ تولید؛ بازاریابی؛ تدارکات؛ تحقیق و توسعه و مهندسی؛ فروش؛ سرویس؛ و مدیریت زنجیره‌ای تأمین به طور پیش فرض و یا از طریق ابر ارائه نرم افزار به‌عنوان یک سرویس می‌باشد.
این شرکت همچنین از اقدامات صنایع مختلف در زمینه بخش‌های مربوط به مصرف‌کننده، تولیدات گسسته، انرژی و منابع طبیعی، خدمات مالی، خدمات عمومی و بخش‌های خدماتی پشتیبانی می کند.

خدمات شرکت اس آ پ SAP برای انواع کسب کار

از دیگر خدمات این شرکت ارائه راهکار SAP Business All-in-One، برنامه SAP Business One و Solutions Edge ،SAP Business ByDesign و SuccessFactors HCM Suite؛ SAP Business One Cloud برای کسب و کارهای کوچک و شرکت‌های متوسط؛ و SAP HANA، یک شرکت مبتنی بر اشتراک ابر می‌باشد.

نرم افزار SAP Business Suite شامل موارد زیر است:

مدیریت ارتباط با مشتری SAP، SAP ERP، مدیریت ارتباط با مشتری SAP، مدیریت چرخۀ محصول SAP، مدیریت ارتباط با تأمین‌کننده SAP، و مدیریت برنامه‌های مدیریت زنجیره‌ای تأمین SAP که ایجاد یک پلتفرم تجاری برای شرکت‌ها؛ راه‌حل‌های تلفن‌همراه ازجمله مدیریت پویایی شرکت، برنامه‌های تلفن‌همراه، و پلتفرم موبایل ASP، بسترهای نرم‌افزاری، راه‌حل‌های پایگاه داده و فناوری شامل توسعه و ادغام نرم‌افزار و راه‌حل‌های پایگاه داده؛ و راه‌حل‌های ابر.

این شرکت توسط دیتمار هوپ و هاسو پلاتنر در سال ۱۹۷۲ تأسیس شد. دفتر مرکزی آن در شهر والدورف آلمان است.

 

در کافه کسب و کار تد (کافه بیزینس) منتظر حضور گرمتان هستیم …

 

(بازدید ۲۲ بار, بازدیدهای امروز ۱ )