شرکت امریکن اکسپرس رتبه ۲۷ جهانی

شرکت امریکن اکسپرس

شرکت امریکن اکسپرس رتبه ۲۷ جهانی | شرکت امریکن اکسپرس به عنوان یک شرکت خدمات جهانی در حوزۀ خدمات مسافرتی، خدمات مالی و گردشگری فعالیت می کند. 

بخش های فعالیت شرکت امریکن اکسپرس

خدمات کارت‌های U.S.(USCS)، خدمات کارت‌های بین‌المللی (ICS)، خدمات تجاری جهانی (GCS)، خدمات شبکه جهانی و بازرگانی (GNMS)، و شرکت‌ها و دیگر بخش‌ها.
بخش USCS محصولات و خدمات را به مصرف‌کنندگان و کسب‌وکارهای کوچک در ایالات متحده و خدمات مسافرتی را به اعضای کارت و سایر مشتریان ارائه می دهد.
بخش ICS مشتری‌های اختصاصی و کارت‌های کسب‌وکار کوچک خارج از ایالات متحده را فراهم می کند.
بخش GCS شامل خدمات پرداخت شرکت‌های جهانی به شرکت‌های بزرگ و متوسط ​​می‌باشد.
بخش GNMS دارای یک شبکه پرداخت جهانی است که معاملات کارت اختصاصی و غیر‌اختصاصی را پردازش و تنظیم می‌کند. همچنین محصولات پایانه‌های فروش، برنامه‌های بازاریابی چند کاناله و قابلیت‌ها، خدمات و داده‌ها، نفوذ به شبکه جهانی حلقه بسته را فراهم می کند.
بخش شرکت و سایر بخش‌ها شامل فعالیت‌ شرکت‌ها و کسب‌وکارهای دیگر از جمله کسب‌وکار رشد فعالیت‌های شرکت می باشد.

بنیان گذار امریکن اکسپرس

شرکت امریکن اکسپرس رتبه ۲۷ جهانی | امریکن اکسپرس توسط هنری ولز، ویلیام فارگو و جان وارن باترفیلد در ۲۸ مارس ۱۸۵۰ تأسیس شد. دفتر مرکزی آن واقع در نیویورک است.

 


کافه کسب و کار تداپ، کافه ای برای گپ و گفت های کسب و کاری. خ ولیعصر، پایین تر از پارک وی، ابتدای کوچه گلستان، پ ۹۳

گروه تداپ از کلیۀ کسانی که علاتقه مند به تولید محتوا در حوزۀ کسب و کار هستند جهت همکاری دعوت به عمل می‌آورد. لطفا رزومۀ خود را از طریق منوی تماس با تداپ، برایمان ارسال نمایید. ما سعی خواهیم کرد در اولین فرصت ممکن پاسخگوی درخواست شما باشیم.

(بازدید ۲۹ بار, بازدیدهای امروز ۱ )