شرکت بی.ام.و BMW پس از تویوتا و بنز

شرکت بی ام و BMW

شرکت بی.ام.و BMW که مخفف (Bayerische Motoren Werke ) می باشد، در زمینۀ تولید و فروش اتومبیل و موتورسیکلت و در بخش‌های زیر مشغول به فعالیت می‌باشد:
خودرو، موتورسیکلت و خدمات مالی.

حوزه‌های فعالیت شرکت بی ام و BMW

بخش خودرو شامل توسعه، تولید، مونتاژ و فروش اتومبیل‌ها و خودروهای آف‌رود تحت‌عنوان برندهای: BMW، MINI و Rolls-Royce، و همچنین قطعات یدکی و لوازم جانبی است.
بخش موتورسیکلت شرکت بی.ام.و BMW، توسعه، تولید، مونتاژ و فروش موتورسیکلت‌های BMW و Husqvarna، قطعات یدکی و لوازم جانبی را در‌بر‌می‌گیرد.
بخش خدمات مالی شامل لیزینگ خودرو، تجارت ناوگان، مشتری خرده‌فروشی و تأمین مالی فروش، سپرده‌گذاری مشتری و فعالیت‌های بیمه می باشد.

رنکینگ بی ام و BMW در سال ۲۰۱۸ 

در رنکینگ سال ۲۰۱۸، شرکت بی ام و در ردۀ ۲۱ قرار گرفت. این در حالی است که شرکت تویوتا توانست جایگاه نهم و شرکت مرسدس بنز جایگاه هفدهم را به خود اختصاص دهند.

شرکت بی.ام.و BMW در ۶ مارس ۱۹۱۶ توسط فرانتس یوزف پوپ تأسیس شد. دفتر مرکزی آن در شهر مونیخ آلمان قرار دارد.

 


کافه کسب و کار (کافه بیزینس) تداپ

جای خالی همنشینی های کسب و کاری، چیزی بود که در فضای کسب و کار ایران کاملا احساس می شد. ما در کافه کسب و کار تداپ فضایی آماده نمودیم تا بتوانیم در کنار همۀ کسانی که دغدغۀ کسب و کار ایرانی را دارند، گپ و گفت ها و شور و مشورت های کسب و کاری را شکل دهیم.

 


نکتۀ روز: در حاشیۀ صفحۀ شرکت بی.ام.و BMW

بهترین راه برای معرفی کردن محصول خود

به نظر شما بهترین راه معرفی شرکت و محصول آن به مشتریان کدام راه است؟ امروزه ورود به دنیای مجازی و شبکه‌های اجتماعی برای مصرف‌کنندگان بسیار آسان شده و فضای خوبی برای معرفی برند به مشتری است. تلگرام، توییتر، فیس‌بوک، واتساپ و … نمونه‌هایی از شبکۀ اجتماعی هستند.

مورتون یک مجموعه از رستوران‌های زنجیره‌ای در ایالات متحده است. روزی یک مسافر خسته و تازه ازراه‌رسیده توئیتی را به شوخی منتشر  کرد که حاوی این پیام بود: مورتون گفته در فرودگاه بمانید تا برای‌تان استیک بیاورم. رستوران مورتون جریان توئیت را فهمید و به‌سرعت خواستۀ مسافر را اجرا کرد. این عمل به شاهکاری رسانه‌ای تبدیل شد و توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرد. پس ‌از آن مورتون به برند معروفی تبدیل شد، فروش بالایی داشت و مشتریان وفادار بسیاری پیدا کرد.

 

 

(بازدید ۲۳ بار, بازدیدهای امروز ۱ )