شرکت جنرال الکتریک چهاردهمین برند ۲۰۱۸

شرکت جنرال الکتریک 

شرکت جنرال الکتریک چهاردهمین برند ۲۰۱۸ | شرکت جنرال الکتریک یک شرکت فناوری و خدمات مالی است که به توسعه و تولید محصولات جهت انتقال، توزیع، کنترل و استفاده از برق می‌پردازد. محصولات و خدمات جنرال الکتریک شامل موتورهای هواپیمایی، تولید برق، پردازش آب، فناوری امنیتی، تصویربرداری پزشکی، سرمایه گذاری، محتوای رسانه‌ای و محصولات صنعتی است.

 فعالیت های جنرال الکتریک

این شرکت از طریق هشت بخش فعالیت می کند: برق و آب، نفت و گاز، مدیریت انرژی، هواپیما، بهداشت، حمل ونقل، لوازم خانگی و روشنایی و GE Capital ( شرکت خدمات مالی امریکایی و بازوی ارائه خدمات مالی کمپانی جنرال الکتریک).
بخش برق و آب با ارائه محصولات و خدمات مرتبط با تولید انرژی به صنعت، به دولت و سایر مشتریان در سراسر جهان خدماتی عرضه می‌کند.

بخش نفت و گاز جنرال الکتریک

بخش نفت و گاز شرکت جنرال الکتریک وظیفۀ ارسال تجهیزات برای صنعت نفت و گاز جهان را در اختیار دارد که در برنامه‌هایی به‌کار می‌روند که شامل مجموعه‌ای از فعالیت‌های حفاری و تولید، فشرده‌سازی گاز طبیعی و خط لوله، بازرسی خطوط لوله و اقدامات پردازشی در پالایشگاه‌ها و کارخانجات پتروشیمی می‌باشند.

بخش مدیریت انرژی جنرال الکتریک

بخش مدیریت انرژی جنرال الکتریک راهکارهای فناوری جهت تحویل، مدیریت، تبدیل و بهینه‌سازی انرژی الکتریکی را برای مشتریان در صنایع پرمصرف انرژی مختلف، طراحی می کند.

بخش هواپیمایی جنرال الکتریک

محصولات و خدمات بخش هواپیمایی شامل موتورهای جت، سیستم‌های هوا‌فضا و تجهیزات، قطعات جایگزین و خدمات تعمیر و نگهداری برای انواع هواپیماهای تجاری؛ هواپیماهای نظامی از جمله جنگنده‌ها، بمب افکن‌ ها، تانکرها و هلیکوپترها؛ برای برنامه‌های دریایی؛ و برای هواپیماهای اجرایی و منطقه‌ای می‌باشد.

بخش مراقبت های پزشکی جنرال الکتریک

محصولات بخش مراقبت‌های بهداشتی شامل سیستم‌های تصویربرداری تشخیصی مانند رزونانس مغناطیسی، توموگرافی کامپیوتری و اسکنرهای توموگرافی با گسیل پوزیترون، اشعه ایکس، تصویربرداری هسته‌ای، ماموگرافی دیجیتال و تکنیک‌های تصویربرداری مولکولی است.

بخش حمل و نقل جنرال الکتریک

بخش حمل و نقل در فناوری جهانی و خدمت‌رسانی به صنعت راه‌آهن، معدن، دریایی و حفاری فعالیت می کند.

بخش لوازم خانگی جنرال الکتریک

محصولات بخش لوازم خانگی و روشنایی شامل لوازم خانگی و خدمات مرتبط با محصولاتی نظیر یخچال و فریزر، فریزر، اجاق گاز، کابینت آشپزخانه، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، مایکروویو، سیستم‌های تهویه مطبوع اتاق، سیستم‌های تصفیه آب مسکونی، و آبگرمکن‌ها.

بخش خدمات مالی جنرال الکتریک

بخش GE Capital خدمات و محصولات مالی در سراسر جهان را برای انواع کسب و کارها ارائه می دهد که شامل وام‌های تجاری و اجاره‌نامه، مدیریت ناوگان، برنامه‌های مالی، کارت‌های اعتباری، وام‌های شخصی و سایر خدمات مالی است.

بنیانگذار این شرکت توماس ادیسون است که در سال ۱۸۷۸ آن را تأسیس کرد. دفتر مرکزی جنرال الکتریک در شهر بوستون ایالت ماساچوست قرار دارد.

جایگاه جنرال الکتریک در رنکینگ ۲۰۱۸

شرکت جنرال الکتریک چهاردهمین برند ۲۰۱۸ شناخته شد.

 

کافه کسب و کار تداپ

اگر شما هم اهل کافه رفتن هستید… اگر صاحب کسب و کاری هستید و یا در شرف راه اندازی یک استارتاپ هستید… اگر به موضوعات کسب و کاری علاقه مندید و یا دوست دارید درباره این موضاعات بیشتر بدانید ؛ کافه کسب و کار تداپ درست همانجایی است که انتظارش را دارید… 

(بازدید ۲۹ بار, بازدیدهای امروز ۱ )