شرکت سیسکو‌ سیستمز Cisco Systems

زمینه های فعالیت شرکت سیسکو‌ سیستمز 

شرکت سیسکو‌ سیستمز Cisco Systems | درزمینۀ طراحی، تولید و فروش پروتکل‌های اینترنتی مبتنی بر محصولات شبکه‌ای و خدمات وابسته به صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات فعالیت دارد و خطوط گسترده ای را نیز برای انتقال داده‌ها، صدا و ویدئو در داخل ساختمان‌ها و دانشگاه‌ها فراهم می‌کند.

معرفی محصولات سیسکو‌ 

سوئیچینگ، مسیریابی شبکه‌های نسل آینده (NGN)، ارائه خدمات ویدئویی، همکاری، مرکز داده، بی سیم، امنیت و سایر محصولات.
سوئیچینگ، تکنولوژی شبکه‌ای و یکپارچه‌ای است که در دانشگاه‌ها، دفاتر شعب و مراکز داده استفاده می‌شود. سوئیچ‌ها در داخل ساختمان‌ها و در شبکه‌های محلی و فواصل بزرگ در شبکه‌های گسترده استفاده می‌شود. محصولات سوئیچینگ انواع مختلفی از ارتباطات را برای کاربران نهایی، ایستگاه‌های کاری، تلفن‌های IP، نقاط دسترسی و سرورها ارائه می‌دهند و همچنین به‌عنوان گرد‌آورنده اطلاعات در شبکه‌های محلی و شبکه‌های گسترده عمل می‌کنند.
فناوری مسیریابی شبکه‌های نسل آینده، بنیاد اصلی اینترنت است. این دسته از فناوری‌ها شبکه‌های تلفن‌همراه و دولتی و خصوصی را به برنامه‌های تلفن‌همراه، داده‌ها، صدا و ویدئو متصل می‌کند.

انواع خدمات سیسکو

خدمات ویدئویی شرکت سیسکو‌ سیستمز شامل ارائۀ خدمات تفریحی، اطلاعاتی و ارتباطی به مصرف‌کنندگان و کسب‌وکا‌رهای سراسر جهان می‌باشد. همکاری، تلفیقی از صدا، ویدئو، داده‌ها و برنامه‌های کاربردی تلفن‌همراه در شبکه‌های ثابت و تلفن‌همراه در طیف گسترده‌ای از دستگاه‌ها و نقاط انتهایی، از جمله تلفن‌های همراه، تبلت، کامپیوترهای رومیزی و لپ‌تاپ و مشتریان مجازی‌سازی دسکتاپ است.

مرکز اطلاعات یکپارچه، محاسبات، شبکه‌بندی، ذخیره‌سازی، مدیریت و مجازی‌سازی را به پلتفرمی مبتنی بر محاسبات طراحی‌شده برای افزایش میزان بهره‌وری عملیاتی و سرعت کسب‌وکار پیوند می‌دهد.
دسترسی بی‌سیم ازطریق رابط بی سیم (Wi-Fi) تکنولوژی سازمانی سریعی است که با سرمایه‌گذاری شرکت‌ها و نهادهای دولتی در اقصی‌نقاط جهان، پوشش‌های داخلی و خارجی را با استفاده از رومینگ سراسری برای برنامه های صوتی، تصویری و داده‌ها تأمین‌می‌کند.
امنیت محصولات و خدمات، راه‌حل‌های امنیتی مربوط به هویت، شبکه و محتوای طراحی‌شده‌ای ارائه‌می‌دهد تا مشتریان را قادر به کاهش خطرات و تشخیص میزان سودآوری کسب‌وکارهای موبایلی، گروهی و ابری سازد.

 صدا، ویدیو و داده ها سیسکو‌ سیستمز

شرکت سیسکو‌ سیستمز Cisco Systems | همکاری سیسکو ترکیبی از صدا، ویدئو، داده‌ها و برنامه‌های کاربردی تلفن‌ همراه در شبکه‌های ثابت و تلفن‌ همراه در طیف گسترده‌ای از دستگاه‌ها و نقاط انتهایی، از تلفن‌های همراه و تبلت به دسکتاپ، مکینتاش‌ها و لپ‌تاپ‌ها به مشتریان مجازی‌سازی دسکتاپ است.
این شرکت توسط لئوناردو بوساک و ساندرا لرنر در ۱۰ دسامبر ۱۹۸۴ تأسیس شد. دفتر مرکزی آن در شهر سن خوزه، کالیفرنیا می‌باشد.

 

در تداپ، با دورهمی های کتابنشست های استارتاپینشست های مدیریتی و کتابستان تد منتظرتان هستیم…

 

 

(بازدید ۲۸ بار, بازدیدهای امروز ۱ )