شرکت لویی ویتون louis vuitton

معرفی شرکت لویی ویتون louis vuitton

لویی ویتون یا ال‌وی با‌ارزش‌ترین و لوکس‌ترین نام‌ تجاری جهان و زیرمجموعۀ شرکت LVMH است. محصولات آن عبارتند از کالاهای چرمی، کیف‌های دستی، چمدان، کفش، ساعت، جواهرات و لوازم جانبی.
اکثر این محصولات مزین به نشان اختصاری LV شده‌اند.
این شرکت یکی از برندهای سودآور در جهان با حاشیه سود صعودی ۳۰٪ است.

عطر لویی ویتون

شرکت لویی ویتون louis vuitton ، اولین عطر خود را بعد از ۷۰ سال در  ۲۰۱۶ به بازار عرضه کرد و LVMH پیشرفته‌ترین کارخانه عطر را برای توسعه این عطرها بنا نهاد.
اِما استون، ستاره آمریکایی، بازیگر اولین فیلم تبلیغاتی عطر لوئیس ویتون بود. عطرهای مردانه در سال گذشته اضافه شدند. لویی ویتون در سال ۲۰۱۷ بهترین فروشگاه جدید خود را در  پاریس راه اندازی کرد و این نام تجاری ۱۶۵ سالگی خود را امسال جشن می گیرد. بازیگران لئا سیدو، آلیسیا ویکاندر همچنان به عنوان سفیران نام تجاری برای Louis Vuitton خدمت می کنند.

سیر پیشرفت شرکت لویی ویتون louis vuitton 

لویی ویتون یکی از معتبرترین برندهای صنعت مد در جهان است. محصولات لویی ویتون در سراسر دنیا به فروش می‌رسند. پنج سال متوالی، از سال های ۲۰۱۲-۲۰۰۶ لویی ویتون عنوان باارزش ترین برند در زمینۀ کالاهای لوکس را از آن خود کرده است.

لویی ویتون پسر یک نجار بود که در سال ۱۸۵۴ با دوخت چمدان و کفش برای خود آوازه‌ای دست و پا کرد. بعد از در گذشت او در سال ۱۸۹۲ پسرش جورج ویتون مدیریت شرکت را به عهده گرفته است و با شرکت در نمایشگاه های جهانی، ایده های یک برند بزرگ را پایه گذاری کرد.

برترین برندهای سال ۲۰۱۸

ما در تد تهران لیستی از ۵۰ برند برتر دنیا در سال ۲۰۱۸ را یکجا در صفحۀ برندها در منوی سایت تهیه نمودیم و سعی کردیم برای هر برند دستۀ مستقلی ایجاد نموده و مطالب مربوط به هر برند را در همان دسته منتشر کنیم. همچنین در مجلۀ کسب و کار تد، سعی خواهیم کرد مطالب مهمی برای آگاهی مخاطبان تد تهران ارائه دهیم.

(بازدید ۱۸۱ بار, بازدیدهای امروز ۱ )