شرکت کوکاکولا در رنکینگ ۲۰۱۸

شرکت کوکاکولا

شرکت کوکاکولا به شرکت تولید نوشیدنی معروف بوده و به تولید و فروش نوشیدنی‌های غیر‌الکلی مشغول می‌باشد. این نوشیدنی‌ها شامل نوشابه‌های گازدار و نوشیدنی‌های بدون‌گاز مانند آب؛ آب‌های طعم‌دار؛ آبمیوه؛ چای و قهوه‌های فوری؛ و نوشیدنی‌های انرژی‌زای ورزشی هستند. کوکاکولا شامل برندهای مختلفی می‌باشد از‌جمله: Coca-Cola، Diet Coke، Coca-Cola Zero، Fanta، Sprite، Minute Maid، Georgia، Powerade، Del Valle، Schweppes، Aquarius، Minute Maid Pulpy، Dasani، Simply، Glaceau Vitamin Water، Bonaqua، Gold Peak، Fuze Tea ، Glaceau Smartwater و Ice Dew.
این شرکت در بخش‌های جغرافیایی زیر مشغول به فعالیت می‌باشد:
اوراسیا(اروپا-آسیا) و آفریقا، اروپا، آمریکای لاتین، آمریکای شمالی، آسیا-اقیانوسیه، سرمایه‌گذاری‌های Bottling و شرکت های بزرگ.

بنیان گذار شرکت کوکاکولا

شرکت کوکاکولا توسط آسا گریگس کندلر، در سال ۱۸۸۶ تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در شهر آتلانتا، جورجیا است. البته جالب است بدانید معروف ترین نوشابۀ کوکاکولا در سال ۱۸۸۶ توسط داروسازی به نام جان پمبرتون اختراع گردید که به عنوان دارو عرضه می شد. سه سال بعد، گریکس کندلر حق امتیاز برند کوکالا را از او خرید و در سال ۱۸۹۲ رسما با نام و برند کوکاکولا کار خود را آغاز نمود.

جایگاه کوکاکولا در رتبه بندی  ۲۰۱۸

شرکت کوکاکولا در رنکینگ ۲۰۱۸ در ردۀ ششم جدول قرار گرفت. این در حالی است که کوکاکولا در سال ۲۰۱۳ ردۀ اول را به خود اختصاص داده بود.

بیشتر ببینید و بیشتر بدانید: [برترین برندهای جهان در سال ۲۰۱۸]

استارتاپ ها در تداپ

اگر شما هم صاحب یک استارتاپ هستید، ما در تداپ برای هم اندیشی و مشاوره در حوزۀ استارتاپ نشست های هفتگی بنا گذاشتیم که با حضور فعالان این حوزه و اساتید مرتبط با حوزۀ استارتاپ، برگزار می گردند. جهت اطلاع بیشتر به صفحه نشست های استارتاپی مراجعه نمایید.

همچنین در تداپ، نشست های مدیریتی و دورهمی های کتاب نیز برگزار خواهد شد که در این نشست ها در راستای کمک و مشاوره های کسب و کار، سعی خواهیم کرد از نقطه نظرات فعالان این حوزه ها بهره ای برده باشیم.

 

(بازدید ۴۰ بار, بازدیدهای امروز ۱ )