شهرت و تبلیغات عناصر اصلی موفقیت | شرکت های موفق

عوامل موفقیت کسب و کارها

شهرت و تبلیغات عناصر اصلی موفقیت | ما با بررسی اخبار تلویزیون و روزنامه‌ها متوجه می‌شویم که بسیاری از میلیونرها، صاحب شرکت‌های موفقی هستند. آنها استراتژی‌های خاص خودشان را دارند که باعث موفقیت کسب‌و‌کارشان شده است. تصور من این است که شهرت خوب و مهارت‌های مهم تبلیغات، دو عامل مهمی هستند که به موفقیت کسب و کار آنها کمک کرده‌اند.

درواقع، شهرت شرکت و تبلیغات، ارتباط تنگاتنگی با تمایل مشتریان به محصولات آنها دارد و مثال‌های خوبی موجودند دال بر اینکه این دو عامل، رشد شرکت را متأثر می‌سازند.

نام تجاری آن چیزی است که مردم در مورد شرکت می‌دانند و مستقیماً رغبت افراد به شرکت را متأثر می سازد. بررسی اینکه نام تجاری چگونه کار می‌کند، آسان است. البته، هیچکس دوست ندارد کالاها را از شرکت کلاهبردار بخرد و نیز هیچکس نمی خواهد به فروشگاهی برود که خدمات بد ارائه می دهد.

 


پنجاه برند برتر سال ۲۰۱۸ را در سایت تداپ دنبال کنید…


 

مثلا، Tommy یک فروشگاه معروف در حوزه پوشاک است که اخیراً به دلیل بد‌نامی‌اش متضرر شده است. یکی از طراحان Tommy، عقاید تبعیض آمیزی ارائه کرده و باعث شد بسیاری از مردم از پوشیدن لباس های این شرکت خودداری کنند. در نتیجه، Tommy خسارات زیادی متحمل شد و بسیاری از مشتریان شرکت از دست رفتند. ما با توجه به این مثال می توانیم به اهمیت حفظ خوشنامی شرکت پی ببریم.

 

تداپ

شهرت و تبلیغات عناصر اصلی موفقیت

تبلیغات شرکت علاوه بر خوشنامی، عامل مهمی برای موفقیت هستند. مردم باید ابتدا و قبل از خرید محصولات در مورد محصولات آگاهی یابند و این همان تبلیغات است: معرفی محصولات و ترغیب مردم به خرید آنها.

هرچه مردم در مورد محصولات بیشتر آگاهی داشته باشند، سود شرکت بیشتر است. همچنین، شرکت‌ها باید تبلیغات منحصر به فرد و جذابی ارائه دهند به طوریکه مردم به‌راحتی به سمتشان جذب شوند. بنابراین، بسیاری از شرکت‌های موفق پول زیادی در تبلیغات خرج می‌کنند زیرا می‌دانند که حتی یک تبلیغ کوچک می‌تواند تمایز بزرگی ایجاد کند.

 


شاید این کتاب را دوست داشته باشید بخوانید : کتاب شرکت خلاقیت | پرفروش ترین کتاب در لیست نیویورک تایمز 


 

بسیاری از شرکت‌ها استراتژی‌های منحصر به فردی برای موفقیت کسب و کارشان دارند ولی دو عامل شهرت و تبلیغات متداول‌تر بوده و کلیدی‌ترین عوامل در موفقیت می باشند.
از سوی دیگر، شرکت بر اساس اعتماد مشتریان بنا شده و تبلیغات باعث جلب توجه مشتریان به شرکت می‌شود.
بسیاری از شرکت های سود‌ده آنهایی هستند که ما معمولا شرکت‌های موفق می‌نامیم. من هنوز هم معتقدم که کمک‌های آنها به جامعه مهمترین چیزی است که آنها انجام می‌دهند.

 

(بازدید ۵۶ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

شما ممکن است علاقه مند باشید به