فیس بوک در رنکینگ سال ۲۰۱۸

معرفی شرکت فیس بوک 

شرکت فیس‌ بوک، یک شبکۀ اجتماعی است که به افراد اجازه می دهد با خانواده، دوستان و همکاران خود ارتباط برقرار کنند. خدمات این شرکت عبارتند از ارائۀ جدول زمانی، جریان‌های خبری، پیام‌ها، لیست‌ها، تیکر و اپلیکیشن‌های تلفن همراه. همچنین برندهایی به‌نامی مانند اینستاگرام، مسنجر، واتس‌اپ و اکیولس نیز متعلق به شرکت فیس بوک می باشند.

بنیان گذارن شرکت فیس بوک |فیس بوک در رنکینگ سال ۲۰۱۸

بنیان‌گذاران شرکت فیس‌ بوک مارک الیوت زاکربرگ، داستین موسکوویتز، کریس هاگز، اندرو مک‌کالم، ادواردو ساورین هستند و این شبکۀ اجتماعی را در ۴ فوریۀ ۲۰۰۴ تأسیس کردند. دفتر مرکزی آن در شهر منلو پارک کالیفرنیا می‌باشد.

سال ۲۰۰۸ مجله فوربس، زاکربرگ را به عنوان مردی خودساخته و میلیاردری جوان معرفی کرد که همۀ ثروتش را خودش به دست آورده است. همچنین مجله تایمز در سال ۲۰۱۰ او را به عنوان مرد سال انتخاب کرد.فیس بوک در رنکینگ سال 2018 |مارک زاکربرگ | تد تهران ؛ تد ایرانی کسب و کار

زاکربرگ در دوران دانشجوی و زمانی که در دانشگاه هاروارد مشغول تحصیل بود، توانست بزرگترین شبکه اجتماعی جهان را پایه گذاری کند. البته فیس بوک در ابتدا برای پل ارتباط میان همکلاسی ها برنامه نویسی شده بود ولی به سرعت در همۀ دانشگاه و سپس در همۀ آمریکا و پس از آن به شهرتی جهانی رسیده است.

جایگاه فیس بوک در رنکینگ سال ۲۰۱۸

در رنکینگ برترین شرکت جهان در سال ۲۰۱۸، فیس بوک در جایگاه پنجم قرار گرفته است.

فیس بوک گروه تداپ

ما در گروه تداپ در شبکه های اجتماعی از جمله فیس بوک و اینستاگرام فعالیت خود را آغاز نمودیم و سعی خواهیم کرد از طریق شبکه های اجتماعی، اطلاع رسانی گسترده تری جهت آگاهی از برنامه های آینده تد کسب و کار در اختیار علاقه مندان عزیز قرار دهیم.

کافه کسب و کار تداپ، کافه ای برای نوشیدن فنجانی قهوه با طعم کسب و کار… با ما در کافه کسب و کار همراه باشید. نشست های استارتاپی، نشست های مدیریتی، دورهمی های کتاب و کتابفروشی ؛ همه در کافه تداپ

(بازدید ۳۰ بار, بازدیدهای امروز ۱ )