لامبورگینی گاو وحشی لوکس Lamborghini

داستان شرکت لامبورگینی Lamborghini

داستان لامبورگینی به طور رسمی از سال ۱۹۶۳ آغاز شد. البته آقای فروچیو لامبورگینی در سال ۱۹۱۶ متولد شد. در زمانی که تصمیم گرفت اتومبیل های لوکس اسپرت را تولید کند، مرد ثروتمندی بود.

او در دوران جنگ جهانی دوم، کارخانه تراکتورسازی خود را تأسیس کرده بود. فروچیو لامبورگینی، به‌خاطر علاقۀ بسیارش به گاوها وقت خود را برای پرورش گاوهای وحشی صرف می‌کرد.


جذاب ترین داستان های کسب و کاری را در قسمت داستان های جذاب از برندهای مشهور سایت تداپ، مطالعه کنید…


او ایتالیایی بود و تحصیلاتش را در زمینۀ صنعت و ماشین‌سازی ادامه داد.

یکی از دلایل ورود او به خودروسازی این بود که یک اتومبیل فراری داشت و از آن ناراضی بود؛ بنابراین تصمیم گرفت یک خودروی عالی طراحی کند و با شرکت فراری به رقابت بپردازد.

لامبورگینی گاو وحشی لوکس | استعداد او در طراحی اتومبیل و تجارت بی‌نظیر است. پس از تأسیس شرکت، تراکتورهای لامبورگینی را تولید می‌کرد. خودروسازی برایش یک سرگرمی و تفریح بود.

مخفیانه پروژه‌هایش را شروع می‌کرد و خودرویی را با نام میورا- که نام نوعی گاو مسابقه‌ای قدرتمند است – روانۀ بازار کرد.

در اوائل ۶۰ سالگی مردی قدرتمند و موفق بود که دقیقاً می دانست چه می خواهد و زمانی که اعلام کرد می خواهد یک اتومبیل سوپرلوکس را در رقابت با فراری بسازد، همه فکر کردند که دیوانه شده است.

لامبورگینی گاو وحشی لوکس

برخی می گویند که لامبورگینی از اتومبیل فراری خود ناراضی بوده و وقتی از شرکت فراری می خواهد که کلاچ اتومبیل او را تعمیر کند، باز هم با مشکل مواجه می شود. چون تجربه مکانیکی داشته است، کلاچ فراری خود را بررسی می کند و به آقای فراری اعلام می کند که کلاچ فراری درست شبیه به تراکتورهایی است که کارخانه او می سازد

اما انزو فراری، مالک کارخانه، به او می گوید که تو یک سازنده تراکتور هستی و چیزی از اتومبیل مسابقه ای نمی دانی. اگر خودت می توانی، یکی شبیه این را تولید کن و این مقدمه ای برای تولید خودروی لوکس اسپرت بوگاتی می شود. اما این داستان توسط کمپانی لامبورگینی تأیید یا رد نشده است.

فروچیو اتومبیل‌های ساخت خود را در نمایشگاه خودروی تورین به همه معرفی می‌کرد. تصویر یک گاو وحشی در مرکز برند لامبورگینی نشان‌دهندۀ علاقۀ وافر فروچیو است.

(بازدید ۸۹ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

شما ممکن است علاقه مند باشید به