لورئال بزرگترین شرکت آرایشی و بهداشتی

شرکت لورئال

لورئال بزرگترین شرکت آرایشی و بهداشتی | شرکت لورئال در تولید و فروش لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت دارد. این شرکت از طریق بخش‌های زیر عمل می کند:

محصولات حرفه‌ای، محصولات مصرفی، لوازم آرایشی و زیبایی، محصولات لوکس اورئال و محصولات مراقبت از پوست.
بخش محصولات حرفه‌ای محصولاتی تولید می کند که در آرایشگاه‌ها مصرف و فروش می شود.
بخش محصولات مصرفی، محصولات زیبایی و مراقبتی مردان و زنان را عرضه می کند که در قسمت‌های خرده‌فروشی بازار فروخته می‌شود.
بخش محصولات لوکس اورئال، محصولات مراقبت از پوست و زیبایی را در خرده‌فروشی های برگزیده مانند فروشگاه‌های بزرگ، مغازه‌های عطر و ادکلن‌فروشی و خرده‌فروشی‌های سیار ارائه می دهد.
بخش محصولات مراقبت از پوست، محصولات آرایشی پوستی را ارائه می دهد که در داروخانه‌ها و بخش‌های تخصصی داروخانه‌ها فروخته می شود.
این شرکت در سال ۱۹۰۹ توسط اوژن شولر در پاریس، فرانسه بنیان‌گذاری شد.

لورئال بزرگترین شرکت آرایشی و بهداشتی | بنیان گذار شرکت لورئال شیمی دان جوان فرانسوی به نام  اوژن شولر بود که ابتدا رنگ مویی به نام اورئال ابداع کرد و بعدها شرکتی به نام لورئال پایه گذاری نمود.

شرکت لورئال در رنکینگ برترین نام های تجاری جهان در سال ۲۰۱۸، رتبۀ ۳۱ را به خود اختصاص داده است.

 


در ویدیو کسب و کار تداپ، محموعه ای آموزشی از بهترین کلیپ های کسب و کاری دنیا را گرد آوردیم و سعی خواهیم نمود به مرور این لیست را افزایش داده و برترین ویدیوهای کسب و کاری روز جهان را ترجمه و در اختیار علاقه مندان عزیز قرار دهیم. همچنین در منوی سخنرانی های تد، می توانید پربییننده ترین سخنرانی های تد را ببینید و لذت ببرید.


 

اگر تمایل به اطلاعات بیشتر در مورد کسب و کار داشته باشید، می توانید در بخش مجله کسب و کار تداپ، جدیدترین مطالب ما را دنبال کنید. 

(بازدید ۵۱ بار, بازدیدهای امروز ۱ )