هوم دیپو برترین شرکت ساختمانی جهان

شرکت هوم دیپو The Home Depot 

هوم دیپو برترین شرکت ساختمانی جهان | هوم دیپو یک شرکت خرده‌فروشی خانه است که تجهیزات ساختمانی و مصالح نوسازی خانه را به‌فروش می‌رساند.

فروشگاه‌های The Home Depot با خدمات کاملی که ارائه‌ می‌دهد، انواع مختلف مصالح ساختمانی، محصولات ساخت و ساز و وسایل باغبانی و خدمات دیگری از این دست را نیز به‌فروش می‌رساند.

خدمات هوم دیپو Home Depot

هوم دیپو خدمات نصب برای نمای ساختمان‌ها از طبقات تا پشت‌بام، پنجره‌ها تا آبگرمکن‌ها و کابینت های آشپزخانه به نمای سایدینگ وینیل ارائه می دهد.
فروشگاه‌های خرده‌فروشی هوم دیپو به مشتریان حرفه‌ای خدماتی نظیر تعمیر و بازسازی ساختمان، خدمات ویژه و حمایتی برای موفقیت بیشتر در موقعیت شغلی ارائه می دهد.
این شرکت طراحان، پیمانکاران‌، تعمیرکاران،  صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و تاجران پیشرفته و حرفه‌ای را به‌خدمت می گیرد.
هوم دیپو در ۲۹ ژوئن ۱۹۷۸، توسط برنارد مارکوس، آرتور بلنک، کن لانگون و پت فرح در شهر آتلانتا، جورجیا، ایالات‌متحده تأسیس شد.

هوم دیپو برترین شرکت ساختمانی جهان در رنکینگ برترین نام های تجاری جهان در سال ۲۰۱۸، رتبه ۳۲ را به خود اختصاص داده است.

 


یک روز، یک نکته:

شرکت گوگل از کجا شروع شد

برخی شرکت‌های بزرگ ابتدا کارشان را از یک گاراژ شروع کرده‌اند. یکی از این شرکت‌های بزرگ را دو دانشجوی آمریکایی به دنیا معرفی کردند که گاراژ دوست‌شان را برای دفتر کار انتخاب کرده بودند. آن‌ها بعد از مدتی توانستند نظر یک سرمایه‌گذار خوش‌فکر به نام اندی بتلم را به پروژه‌شان جلب کنند. در همان سال سه سرمایه‌گذار خوش‌فکر دیگر به نام‌های جف بزوس، دیوید چریتون و رام شریرام را نیز به پروژۀ خود علاقه‌مند کردند.

آن‌ها روزانه خدمات متنوع و کاملاً جدیدی را در تمام زمینه‌ها به مردم جهان ارائه می‌دهند تا مشکلات بیشتری را حل کنند. آن شرکت همان است که روزانه برای خواندن مطالب زیادی چندین بار به آن مراجعه می‌کنید و ارزشمندترین برند جهان را با نام گوگل به خود اختصاص داده است.

(بازدید ۱۴۴ بار, بازدیدهای امروز ۱ )