هوندا، در لیست برترین برندهای خودروسازی

شرکت هوندا

هوندا، در لیست برترین برندهای خودروسازی | شرکت هوندا موتور در تولید و فروش اتومبیل، موتورسیکلت و تجهیزات برقی و از طریق بخش‌های زیر فعالیت می کند:
خودرو، موتورسیکلت، خدمات مالی، و تجهیزات برقی و سایر بخش‌ها.
بخش خودرو با تولید و فروش خودرو و لوازم جانبی آن مرتبط است.
بخش موتورسیکلت وسایل نقلیه، تجارت موتورسیکلت و قطعات مربوطه را مدیریت می کند.
بخش خدمات مالی خدمات مالی و بیمه را ارائه می دهد.
بخش تجهیزات برقی و بخش های دیگر، تجارت تجهیزات برقی و قطعات مربوطه را ارائه می دهد.
این شرکت در ۲۴ سپتامبر ۱۹۴۸ توسط هوندا سوییچیرو و در شهر توکیو، ژاپن تأسیس گردید.

هوندا در رنکینگ ۲۰۱۸

در لیست برترین شرکت های ۲۰۱۸، شرکت هوندا رتبۀ ۲۸ جهان را به خود اختصاص داده است. این در حالی است که شرکت تویوتا در رتبۀ نهم، شرکت بنز در رتبۀ هفدهم و شرکت بی ام و در جایگاه ۲۱ قرار گرفتند. همچنین شرکت فورد در ردۀ ۴۸ جهان قرار گرفته است.

 


تداپ، تد ایرانی کسب و کار | برای گسترش ایده های ناب ایرانی در حوزۀ کسب و کار


 

یک روز، یک نکته: 

وال مارت بزرگ ترین خرده فروشی جهان

در حوالی سال‌های ۱۹۴۵؛ سم واتسون مغازه کوچکی را اجاره کرد. هدف او عرضۀ محصولات بیشتر با قیمت و حاشیۀ سود کمتر بود. ابتدا با مشکلات فراوانی مواجه شد و شکست‌های زیادی را تجربه کرد؛ اما هرگز ناامید نشد. بعد از مدتی تولیدکنندگانی را یافت که محصولات‌شان را با قیمتی ارزان می‌فروختند. کالاهایش را از طریق، این تولیدکنندگان تأمین می‌کرد. با خرید ارزان محصولات و کاهش‌دادن سود حاصله، می‌توانست به هدفش که فروش بیشتر بود، برسد؛ به ‌این‌ ترتیب توانست فروشش را به ۵/۱ برابر افزایش دهد. بعد از پایان قرارداد پنج‌سالۀ اجاره‌اش گرفتار مشکلات مالی شد. مکان دیگری را اجاره کرد که حالا به موزه وال مارت مشهور است. برند وال مارت هم‌اکنون ارزشمندترین برند خرده‌فروشی جهان است که شعبات بسیاری در سراسر دنیا دارد.

(بازدید ۲۱ بار, بازدیدهای امروز ۱ )