وال‌ مارت Walmart در تعقیب آمازون

شرکت وال‌ مارت Walmart

وال‌ مارت Walmart در تعقیب آمازون | شرکت فروشگا‌های زنجیره‌ای وال‌مارت، درزمینۀ تجارت خرده‌فروشی و عمده‌فروشی و ازطریق بخش‌های تجاری زیر فعالیت می‌کند:
 وال‌مارت ایالات‌متحده (Walmart U.S)، وال‌مارت اینترنشنال (Walmart International) و سمز کلاب (Sam’s Club)

معرفی بخش های وال مارت Walmart

بخش Walmart U.S شامل فروشگاه خرده‌فروشی و عملیات خرده‌فروشی دیجیتال در ایالات متحده می باشد. همچنین خدمات مالی و محصولات مربوطه مانند سفارشات پول، کارت‌های پیش‌پرداخت، انتقال تلگرافی، پرداخت چکی و پرداخت صورتحساب ارائه می دهد.
بخش Walmart International به فرمت‌های خرده‌فروشی، عمده‌فروشی و دیگر فرمت‌های خارج از ایالات متحده دسته‌بندی می‌شود. این دسته شامل مراکز خرید، سوپرمارکت‌ها، هایپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های بزرگ، فروشگاه‌های عمده‌فروشی، سمز کلاب‌ها، صندوق‌های پول‌شمار، بهبود منازل، الکترونیک تخصصی، فروشگاه پوشاک، داروخانه‌ها، فروشگاه‌ها و خرده‌فروشی‌های دیجیتال.
بخش Sam’s Club وال‌ مارت Walmart ، شامل عضویت در فروشگاه‌های عمده‌فروشی و samsclubs.com می شود و خدمات تخصصی، خرید خودکار، داروخانه، مراکز اپتومتری، مراکز سمعک، مراکز تایر و باتری و خدمات پشتیبانی عملیات تجاری ارائه می‌دهد.

بنیان گذار وال مارت Walmart

این شرکت در ۲ جولای ۱۹۶۲ توسط سام والتون تأسیس شد و مقر اصلی آن نیز در شهر بنتونویل، آرکانزاس ایالات‌متحده می‌باشد.

وال‌ مارت Walmart دومین سایت خرده فروشی بزرگ جهان

وال‌ مارت Walmart در تعقیب آمازون | در جدیدترین رده بندی برترین نام های تجاری جهان، وال مارت توانست خودش را بعد از آمازون دومین سایت خرده فروشی بزرگ جهان معرفی کند. همچنین در لیست برندهای برتر، جایگاه ۲۶ را به خود اختصاص داده است.


به تیم تولید محتوا در تداپ بپیوندید

اگر فکر می‌کنید می توانید تولید محتوای درجه یک در حوزۀ کسب و کار داشته باشید، از منوی تماس با تداپ، رزومۀ خود را ارسال نمایید. در سریع ترین زمان ممکن پاسخگو خواهیم بود.


یک روز، یک نکته: در حاشیۀ مطلب وال‌ مارت Walmart

رالف لورن بزرگ ترین طراح مد کسب وکار خود را از مدرسه آغاز کرد

رالف لورن کارآفرینی است که در نیویورک به دنیا آمد. او خالق برند پولو نیست؛ اما کسی است که آن را به تمام جهان شناساند. پولو از معروف‌ترین برندهای پوشاک است. او در بازاریابی استعداد خوبی داشت و توانست ۵۰۰ هزار کراوات را به هم‌کلاسی‌هایش بفروشد. حتی مدتی فروشندۀ یک فروشگاه بود. با تأسیس فروشگاه مخصوص فروش کراوات، سرنوشت رالف تغییر کرد. کراوات‌ها را خود طراحی می‌کرد و به نام پولو، برندی که امتیاز آن را از کارفرمایش خرید بود، عرضه می‌کرد. بعد از کسب موفقیت در تولید کراوات وارد مد و لباس زنانه شد و برای زنان شیک‌پوش و مشکل‌پسند، مدهای فراوانی را طراحی کرد. او خالق مد و لباس بسیاری از افراد سراسر جهان و هم‌اکنون بزرگ‌ترین طراح و تاریخ‌ساز دنیای مد و لباس است.

(بازدید ۸۲ بار, بازدیدهای امروز ۱ )