ولوو اتومبیلی برای شرایط سخت Volvo

داستان شرکت ولوو Volvo

ولوو اتومبیلی برای شرایط سخت | شرکت Volvo در سال ۱۹۲۷ توسط شرکت SKF با سهامداری آسار گابریلسون (Assar Gabrielsson) و گوستاو لارسون (Gustav Larson) در  گوتنبرگ سوئد، تأسیس شد.

ولوو  یک شرکت سوئدی و سازندهٔ خودروهای سنگین و قطعات آن است. از جمله تولیدات این شرکت تریلی، کامیون، اتوبوس، تجهیزات ترابری و سازه‌ای، سامانه‌های پیش‌رانش دریایی و صنعتی، تجهیزات هوافضا و خدمات مالی می باشد.


پربازدیدترین سخنرانی های تد بیزینس را در سایت تداپ ببینید…


نام تجاری Volvo که معادل لاتین عبارت “من می رانم” است، در سال ۱۹۱۵ برای تولید یک سری بلبرینگ برای بازار امریکا پدید آمد، اما هیچ وقت برای این کار استفاده نشد.

برای آن بلبرینگ ها، از نماد SKF استفاده کردند. برخی بلبرینگ های اولیه با نماد Volvo ساخته شدند، اما هرگز به بازار عرضه نشدند و این نماد تا سال ۱۹۲۷ در هیچ جا استفاده نشد.

در مورد عملکرد شرکت Volvo

نخستین مونتاژ خودروی Volvo در ۱۴ آوریل ۱۹۲۷ انجام شد که خوردویی بسیار قوی برای دوام آوردن در شرایط سخت آب و هوایی سوئد بود. برای لوگوی Volvo، آن ها به سادگی از نمای کلی رادیاتور از جلو در اولین مدل عرضه شده آن استفاده کردند.هم اکنون گروه Volvo سازنده انواع کامیون، اتوبوس و تجهیزات ساخت و ساز بوده و سهام آن تماماً مربوط به کشور سوئد می باشد.  

شرکت سوئدی ولوو اعلام کرده که قصد دارد تا سال ۲۰۲۰ ماشین هایی را به بازار عرضه کند که صد در صد «ضد مرگ» هستند. تا چند سال آینده مشتری هایی که ماشین های شاسی بلند   Volvo را خریداری می کنند هرگز در اثر تصادف کشته نخواهند شد و حتی  جراحت های عمیق نیز نخواهند داشت.

(بازدید ۵۲ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

شما ممکن است علاقه مند باشید به