پوما برند محبوب ورزشکاران آلمانی Puma

تاریخچه برند پوما Puma

پیشینه برند معروف پوما به سال ۱۹۲۴ برمی‌گردد. در این سال برادران داسلر به نام های رودلف و آدولف داسلر نخستین کارخانه خود به نام کارخانه کفش برادران داسلر را در سال ۱۹۲۴ در محل تولد خود یعنی شهر هرتسوگن آوراخ آلمان تأسیس کردند.

پوما برند محبوب ورزشکاران آلمانی | در مسابقات المپیک زمستانی سال ۱۹۲۸ بسیاری از ورزشکاران آلمانی کفش های این کمپانی را پوشیده بودند. موفقیت ورزشکاران در این سال و سال های بعد اعتبار بسیار بالایی به این شرکت بخشید.


آموزش استارتاپ در تداپ

ما در قسمت ویدیو کسب و کار تداپ، مجموعۀ آموزش کسب و کار دانشگاه استنفورد را در پانزده درس و چهل و پنج قسمت آماده نمودیم که مخاطبان تداپ می توانند به صورت کاملاً رایگان از این مطالب بهره ببرند.


البته ابتدای کار در خانه پدری آن ها انجام شد و سپس در سال ۱۹۲۷ به محل مناسبی برای تولید رفتند. ۲۴ سال بعد پس از یک بحث و با شروع جنگ‌جهانی دوم شراکت موفقیت‌آمیز دو برادر به اتمام رسید و دو برادر از هم جدا شدند و رودلف شرکت پوما را تأسیس کرد و نخستین مدل کفش خود را پوما اتم نامید. در سال ۱۹۵۷، اولین لوگوی پوما شکل گرفت.

پوما برند محبوب ورزشکاران آلمانی

رودلف از همان اول به فکر شهرت و فروش محصولاتش در بازارهای جهانی بود. دهه ۱۹۵۰ آغاز موفقیت ها و درخشش های پوما بود. در اولین مسابقه فوتبال بعد از جنگ جهانی دوم، چند نفر از بازیکنان تیم فوتبال آلمان غربی کفش‌های فوتبال پوما را پوشیدند.

در سال ۱۹۷۹ از لوگوی کنونی پوما رونمایی شد. جوشن زایتز در سن ۳۰ سالگی مدیرعامل پوما شد که جوان ترین مدیر یک شرکت بزرگ در تاریخ آلمان بوده است.


اگر علاقمند به دانستن تاریخچه جذاب و عجیب برندهای مطرح جهان هستید، به سایت تداپ بروید و داستان های جذاب از برندهای مشهور را دنبال کنید.


در سال ۲۰۰۴ پوما شراکت خود با فراری را در مسابقات فرمول یک آغاز کرد. شرکت پوما در سال ۲۰۱۷ یک پل ۸۵ متری را در بین دفاتر مرکزی خود در شهر هرتسوگن آوراخ افتتاح کرد.   

هم‌اکنون پوما دارای بیش از سه هزار کارمند در سراسر جهان است و محصولات خود را از طریق نمایندگی‌های رسمی خود به ۸۰کشور دنیا عرضه می‌کند. 

(بازدید ۳۹ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

شما ممکن است علاقه مند باشید به