گوگل دومین برند برتر دنیا در رنکینگ ۲۰۱۸

شرکت گوگل

شرکت گوگل | دومین برند برتر دنیا ؛ بر بهبود روش‌های برقراری ارتباط افراد با اطلاعات متمرکز است. این شرکت خدمات و ابزارهای متنوعی را برای انواع تبلیغ‌کنندگان، از تبلیغات متن ساده برای نمایش، تا تبلیغات تلفن و خدماتی برای ناشران، چه کوچک و چه بزرگ، فراهم می‌کند.

درباره ی فعالیت های شرکت گوگل

شرکت گوگل عمدتاً در موتورهای جستجو، تبلیغات، سیستم عامل، پلتفرم‌ها، محصولات سازمانی و سخت افزاری فعال است. دامنۀ جستجوی گوگل دربردارندۀ صفحه گسترده ای از وب‌سایت ها و سایر محتوای آنلاین است و دسترسی به آن برای هر کسی که به اینترنت متصل باشد از طریق موتور جستجوی گوگل امکان‌پذیر است. حوزۀ تبلیغات گوگل هم شامل AdWords، AdSense، Google Display، برنامه های Google Mobile و Google Local می‌باشد.
Google Mobile ابزارهای تبلیغاتی مناسبی در اختیار تبلیغ‌کنندگان قرار داده تا آن‌ها بتوانند تبلیغات مناسب و مفید خود را به مصرف‌کنندگان ارائه‌دهند. Google Local به کاربران امکان دسترسی به اطلاعات محلی مربوطه، از جمله آدرس‌ها، شماره تلفن‌ها، ساعت‌های کاری، مسیرها و جستارهای محلی مانند مغازه‌ها، رستوران‌ها، پارک‌ها و تابلوها را درست در Google.com، Google Maps و Google Maps for mobile، میسر می کند.

برنامه های تبلغاتی گوگل

برنامه AdWords تبلیغاتی را ارائه می دهد که مفید و مرتبط با جست‌وجو هستند. برنامه AdSense، وب‌سایت‌هایی را که بخشی از شبکه Google برای ارائه تبلیغات هستند را فراهم می کند. برنامه تبلیغات نمایشی شامل فیلم‌ها، متن، تصاویر و سایر تبلیغات تعاملی است که در کامپیوتر و دستگاه‌های تلفن‌همراه از جمله تلفن‌های هوشمند و رایانه‌های دستی مانند نوت بوک و تبلت‌ها در سراسر وب اجرا می شود.

گوگل | دومین شرکت برتر دنیا در سال 2018
شرکت گوگل

سیستم عامل و پلتفرم‌های شرکت گوگل نیز دربردارندۀ Android، Google Chrome OS و Google Chrome، Google TV و Google Books می‌باشد. اندروید یک پلتفرم رایگان و سخت‌افزار تلفن‌همراه متن‌باز است که می‌تواند توسط هر برنامه‌نویس برای ایجاد برنامه‌های کاربردی دستگاه‌های تلفن‌همراه استفاده شود. سیستم‌عامل گوگل کروم (OS Google Chrome (یک سیستم‌عامل منبع‌باز(متن‌باز) با مرورگر وب Google Chrome به عنوان پایه و اساس آن است. سیستم‌عامل گوگل کروم و مرورگر گوگل کروم هر‌دو بر‌اساس اصول اساسی سرعت، سادگی و امنیت ساخته شده‌اند.

گوگل تی وی و گوگل بوک  

گوگل | دومین برند برتر دنیا | گوگل تی‌وی پلتفرمی است که به مصرف‌کنندگان امکان دسترسی به تلویزیون و اینترنت را بر روی یک صفحه نمایش می‌دهد و آن‌ها می‌توانند مطالب مورد نظر خود را جستجو و مشاهده کنند.

پلتفرم Google Books به افراد کمک می‌کند از طریق کتابهای دیجیتال، به کشف و جست‌وجو پرداخته و به محتوای موردنظر دست پیدا‌ کنند. حوزۀ محصولات شرکت گوگل، تکنولوژی قابل‌دسترسی و شناخته‌شده‌ای را در زمینۀ تجارت و کسب‌وکار فراهم ساخته‌ است. این شرکت از طریق دو بخش فعالیت می کند: گوگل و تلفن‌همراه: بخش گوگل شامل تبلیغات و دیگر کسب‌کارهای غیر‌تبلیغاتی می باشد. بخش تلفن‌ همراه شرکت گوگل شامل کسب‌وکار دستگاه‌های تلفن‌ همراه  با خرید موتورولا توسط این شرکت، می‌باشد.

شرکت گوگل توسط سرگئی برین و لری پیج در ۴ سپتامبر ۱۹۹۸ تأسیس شد و ساختمان اصلی آن در شهر مانتین ویو، کالیفرنیا می‌باشد.

رنکینگ شرکت گوگل در سال ۲۰۱۸

شرکت گوگل بعد از اپل، به‌عنوان دومین برند برتر دنیادر سال ۲۰۱۸معرفی گردیده است

رده: [پنجاه برند برتر دنیا در سال ۲۰۱۸

(بازدید ۵۲ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

دیدگاه خود را وارد نماید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =