یوتیوب امپراطور شبکه های اجتماعی جهان YouTube

داستان YouTube | یوتیوب

یوتیوب امپراطور شبکه های اجتماعی جهان | YouTube توسط سه کارمند اسبق شرکت پی پال (PayPal) به نام های Chud Harley که طراحی و  Steve Chen و Jawed Karim که علوم کامپیوتر خوانده بودند، در سال ۲۰۰۵ تأسیس شد.

مانند بسیاری از شرکت های رسانه ای، ایده YouTube نیز باز می گردد به مشکلی در ارسال اطلاعات. اما این بار داستان از جایی شروع شد که هارلی و چن می خواستند ویدئوهای مهمانی شامی که در آپارتمان چن برپا شده بود را برای کریم که نتوانسته بود در مهمانی باشد، ارسال کنند.

 


تداپ آمادگی خود را جهت نشست های استارتاپی در کافه کسب و کار تداپ اعلام می‌دارد. اگر تمایل به برگزاری چنین نشست هایی دارید، از طریق فرم تماس با ما، اعلام آمادگی نمایید.


 

البته کریم جور دیگی ایده ساخت YouTube را بیان می کند که یکی از آن ها، پیدا نکردن تصاویر سونامی اقیانوس هند بود و اینکه نمی توانست ویدئوهای مورد نظر خود را به صورت آنلاین ببیند.

یوتیوب امپراطور شبکه های اجتماعی جهان | هارلی و چم هم می گویند که ایده اولیه ساخت این شرکت از سایت Hot or Not گرفته شده است. در هر حال این شرکت بنا شد و نخستین ویدئویی که ۱ میلیون بیننده داشت، آگهی بازرگانی Nike با بازی رونالدینیو در نوامبر ۲۰۰۵ بود.

 


ویدیو کسب و کار تداپ

ویدیو کسب و کار ، سینمای مجازی برترین ویدیوهایی که می‌توانند زندگی و کسب و کار شما را تحت تأثیر قرار دهند… ویدیو کسب و کار تد، هر لحظه آمادۀ اکران بهترین ویدیوهای کسب و کار است. به ما سر بزنید و به صورت کاملا رایگان از سینما کسب و کار تد بهره ببرید.


 

یوتیوب امپراطور شبکه های اجتماعی جهان

وظایف و عملکردهای اصلی YouTube چه هستند؟

کاربران می توانند ویدئو را جستجو کنند و تماشا کنند.
ایجاد یک کانال شخصی در یوتیوب.
بارگذاری ویدئو به کانال شخصی تان.
لایک کردن/ کامنت گذاشتن/ به اشتراک گذاشتن فیلم های یوتیوب.
کاربران می توانند کانال های دیگر یوتیوب و کاربران را دنبال کنند.
ایجاد playlists برای سازماندهی ویدئو و پخش ویدیوهای گروهی.

(بازدید ۶۳ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

شما ممکن است علاقه مند باشید به