یونیلیور و مسیر طولانی موفقیت آن Unilever

داستان Unilever

یونیلیور و مسیر طولانی موفقیت آن | برند یونیلیور راهی طولانی را طی کرد. در اواخر قرن ۱۹ یک کسب و کار خانوادگی کوچک به راه افتاد. در در اوائل قرن ۱۸ خانواده Jurgens که همگی نجار بودند، فروش کره را شروع کردند.

وقتی پولساز بودن این کسب و کار ثابت شد، در سال ۱۸۶۰ به شهر اوس (Oss) هلند کوچ کردند. از طرف دیگر خانواده Van der Berghs نیز تجارت کره را در سال ۱۸۷۰ در Oss شروع کردند.


کافه کسب و کار تداپ، کافه ای برای نوشیدن فنجانی قهوه با طعم کسب و کار… با ما در کافه کسب و کار همراه باشید. نشست های استارتاپی، نشست های مدیریتی، دورهمی های کتاب و کتابفروشی ؛ همه در کافه تداپ


تاریخچه برند یونیلور

یونیلیور | در سال ۱۸۸۴، در شمال انگلستان، شرکت خانوادگی Lever & Co. به تولید نوعی صابون پرداختند. Wilian Lever آن را صابون Sunlight نامید. در سال ۱۸۹۰، برادران Lever تولید صابون Sunlight را به ۴۰.۰۰۰ تن رساندند.

یونیلیور و مسیر طولانی موفقیت آن | در سال ۱۹۰۰، سه شرکت Jurgens، Van den Bergh و برادران Lever سه رقیب جدی در بازار مارگارین و صابون بودند. در سال ۱۹۱۷ Jurgens و Van den Bergh  بزرگترین کارخانه مارگارین دنیا را ساختند.


سخنرانی های تد در تداپ

ما در تداپ، سعی کردیم جهت دسترسی آسان مخاطبمان به محتوای سخنرانی های تد، مجموعه ای از بهترین و پربیننده ترین سخنرانی های تد را در تداپ بارگذاری نماییم که از قسمت منوی سایت، سخنرانی های تد قابل دسترسی است.

Tedup، جایی است برای حمایت از کسب و کار ایران و اندیشه های ایرانی که قابلیت گسترش دارند. ما در Tedup تمرکزمان را بر حوزۀ کسب و کار گذاشتیم و بنا داریم از ایرانیان کارآفرین و خلاقی که توانستند کسب و کاری را بنیان گذاری کنند که نقش مؤثری در پیشبرد چرخ اقتصاد کشور و حتی دنیا داشته اند دعوت نماییم تا طی یک سخنرانی در تداپ ضمن گسترش ایده های تجاری شان کمک کنند دیگران راه و رسم کسب و کار را بیاموزند و از الگوهای مناسب بهره ببرند.


در سال ۱۹۲۷ دو شرکت فوق با هم شریک شدند و Margarine Union را تشکیل دادند و سپس در سال ۱۹۲۹ با شراکت Margarine Union و  Lever Brothers کمپانی اعظم یونیلیور  را تأسیس کردند.

هم اکنون برند یونیلیور دارای ۴۰۰ زیرمجموعه با محصولات بسیار پر طرفدار است.

(بازدید ۵۸ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

شما ممکن است علاقه مند باشید به