AT&T لیدر ارتباطات در سراسر دنیا

داستان AT&T

AT&T لیدر ارتباطات در سراسر دنیا | در سال ۱۹۷۶ الکساندر گراهام بل، تلفن را اختراع کرد. او در سال ۱۸۴۷ در اسکاتلند متولد شد. برادر و پدر او هر دو سخنران و مادر و همسرش هر دو ناشنوا بودند.

این موضوع اثر بزرگی بر زندگی کاری او گذاشت. چرا که به تحقیقات در خصوص گفتگو و شنوایی و همچنین اکوستیک پرداخت و این منجر به اختراع وسیله ای برای گوش کردن و صحبت کردن به نام تلفن شد.

او علاوه بر تلفن، اختراعات دیگری هم داشت و همچنین به مدت ۵ سال قائم مقام مجله پر فروش National Geographic Society  بود.

 


در کتابستان تداپ؛ بزرگترین مرکز فروش کتاب های کسب و کار کشور، واقع در فضای رؤیایی کافه کسب و کار، منتظر حضور گرمتان هستیم.
خ ولیعصر، روبروی پارک ملت، کوچه شهنواز، پ ۹۳


 

AT&T لیدر ارتباطات در سراسر دنیا

او در همان سال اختراع تلفن، شرکتی به نام Southwestern Bell Corp. تأسیس کرد که در طی سال ها به SBC معروف بود و نخستین شرکت تلفن در امریکا به شمار می آمد.

این شرکت نتیجه همکاری گراهام بل و دو شریک سرمایه گذارش به نام های Garndier Greene Hubbard و  Thomas Sanders بود. در سال ۲۰۰۵ این شرکت به AT&T تغییر نام داد و به لیدر ارتباطات درسرتاسر دنیا تبدیل شد.

 


شرکت ای‌ تی اند تی AT&T | پنجاه برند برتر سال ۲۰۱۸ را در تداپ دنبال کنید…


 

داستان روز: (در حاشیه صفحه AT&T لیدر ارتباطات در سراسر دنیا)

 

علی بابا، غول تجارت الکترونیک در چین

مایون که امروزه او را با نام جک ما می‌شناسند، در گذشته ماجراهای زیادی را تجربه کرده، و اکنون صاحب شرکتی نامدار و سومین فرد ثرومند چین است.

در جوانی به‌خاطر لاغری و قد کوتاهش هیچ‌کدام از رستوران‌های زنجیره‌ای او را استخدام نکردند. خودش می‌گوید ۳۰ شغل را امتحان کرده؛ اما در تمام آن‌ها ناموفق بوده است.

او پس از مهاجرت به آمریکا وارد دنیای مجازی شد و در اینترنت به جست‌وجوی کالاهای چینی پرداخت؛ اما در کمال، تعجب خبری از محصولات و سایت‌های چینی نبود.

(AT&T لیدر ارتباطات در سراسر دنیا)

پس‌ از آن بود که بزرگ‌ترین تصمیم زندگی‌اش را گرفت و سایتی را راه‌اندازی کرد که تنها محصولات چینی را معرفی می‌کرد. سرانجام، در سال ۱۹۹۵ به کمک همسرش یک شرکت طراحی سایت تأسیس کرد.

جک ما روزی در کافی‌شاپ نشسته بود و در اندیشۀ نامی بود که می‌خواست برای شرکتش انتخاب کند. نام موردنظرش را به گارسون رستوران گفت. وقتی گارسون گفت که این نام را به‌خوبی می‌شناسد به خیابان رفت و از عابران نیز پرسید که آیا نام موردنظرش را می‌شناسند. همه همان جواب را دادند.

جک ما حالا یکی از بزرگ‌ترین تاجران قرن است و همۀ جهان شرکتش را با نام علی‌بابا (Alibaba) می‌شناسند.

(بازدید ۲۶ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

شما ممکن است علاقه مند باشید به